Kiezen voor hoge kwaliteit stoffen eetkamerstoelen is een strategische interieurbeslissing waarbij langdurig zitcomfort en akoestische demping voorop staan. In tegenstelling tot harde oppervlakken bieden...
meer informatieErgonomisch accent vrije tijd Noordse stijl eetkamerstoelen combineren retro-Noordse stijl met modern ergonomisch ontwerp en worden gestoffeerd in gouden luxe fluweel of hoogwaardig PU-leer om de ultieme comfortabele eetervaring te creëren. Het ontwerp van de zijarmleuning voegt een informele sfeer toe en is geschikt voor woonkamers, slaapkamers, restaurants en zelfs hotels. Het is niet alleen mooi maar ook praktisch.
Offerte aanvragen
Productomschrijving
Productgrootte
Toepassingsscenario's
Bedrijfsprofiel
| Item nee | DM-692 |
| Beschrijving | Noordse stijl eetstoelen |
| Dimensie | 57*54*79cm |
| Verpakking | 2PCS/CTN |
| Kartondimensie | 66*57*55cm |
| Netto gewicht | 15,4 kg |
| Grof gewicht | 17,5 kg |
| Hoeveelheid per container | 670pcs/hoofdkantoor |
| Prijs per artikel | 25 $ |
| Materiaal | Velvet/faux leer, zwart/verchroomde/gouden basis |
| Kleur | Beschikbaar voor elke kleur |
Neem contact met ons op voor meer informatie
Als u iets nodig heeft, neem dan gerust contact met ons op!
Kiezen voor hoge kwaliteit stoffen eetkamerstoelen is een strategische interieurbeslissing waarbij langdurig zitcomfort en akoestische demping voorop staan. In tegenstelling tot harde oppervlakken bieden...
meer informatieDe basis van importveiligheid: structurele integriteitsnormen BIFMA (Vereniging van zakelijke en institutionele meubelfabrikanten) : Voor de Noord-Amerikaanse markt zijn BIFMA X5.1 en X5.4 de gouden sta...
meer informatieGeef prioriteit aan "Visuele lichtheid" en footprint-efficiëntie Slanke profielen en open weefsels : In kleine ruimtes kunnen grote meubels ervoor zorgen dat een balkon krap aanvoelt. Zoek naar vr...
meer informatie







