Kiezen voor hoge kwaliteit stoffen eetkamerstoelen is een strategische interieurbeslissing waarbij langdurig zitcomfort en akoestische demping voorop staan. In tegenstelling tot harde oppervlakken bieden...
meer informatieGroen gestoffeerde fluwelen keuken eetkamerstoel met metalen benen, gewikkeld in elegante groene fluwelen stof, voegt een vleugje frisheid en natuur toe aan je eettafel. Het is delicate aanraking en high-end textuur, vullen elkaar aan, waardoor mensen zich comfortabeler en warmer voelen tijdens het dineren. Het stevige metalen beenontwerp biedt niet alleen stabiele ondersteuning, maar toont ook een moderne en eenvoudige esthetische stijl.
Offerte aanvragen
Productomschrijving
Productgrootte
Toepassingsscenario's
Bedrijfsprofiel
| Item nee | DM-2001-3 |
| Beschrijving | Groene eetkamerstoel met metalen benen |
| Dimensie (cm) | 51*61*86cm |
| Verpakking (cm) | 2PCS/CTN |
| Kartondimensie | 52*42*52cm |
| Netto gewicht | 14,1 kg |
| Grof gewicht | 16.05 kg |
| Hoeveelheid per container | 1200 stcs/40HQ |
| Materiaal | Velvet, metalen benen |
| Kleur | Beschikbaar voor elke kleur |
Functies
In vergelijking met meubels gemaakt van andere materialen, is het grootste voordeel van groene eetkamerstoelen met metalen benen dat ze ruimte kunnen besparen en milieuvervuiling in de ruimte kunnen verminderen. Het heeft de spiritualiteit van ijzeren kunst, eenvoudig en elegant en delicaat vakmanschap. IJzerkunst in Chinese stijl is luxueus en elegant en er wordt meer aandacht besteed aan de integratie van ijzeren kunst in de stijl van moderne Chinese architectuur en decoratie. Het is gemakkelijk om te demonteren wanneer het niet wordt gebruikt, neemt geen ruimte in beslag en is gemakkelijk te verplaatsen.
Neem contact met ons op voor meer informatie
Als u iets nodig heeft, neem dan gerust contact met ons op!
Kiezen voor hoge kwaliteit stoffen eetkamerstoelen is een strategische interieurbeslissing waarbij langdurig zitcomfort en akoestische demping voorop staan. In tegenstelling tot harde oppervlakken bieden...
meer informatieDe basis van importveiligheid: structurele integriteitsnormen BIFMA (Vereniging van zakelijke en institutionele meubelfabrikanten) : Voor de Noord-Amerikaanse markt zijn BIFMA X5.1 en X5.4 de gouden sta...
meer informatieGeef prioriteit aan "Visuele lichtheid" en footprint-efficiëntie Slanke profielen en open weefsels : In kleine ruimtes kunnen grote meubels ervoor zorgen dat een balkon krap aanvoelt. Zoek naar vr...
meer informatie







