Kiezen voor hoge kwaliteit stoffen eetkamerstoelen is een strategische interieurbeslissing waarbij langdurig zitcomfort en akoestische demping voorop staan. In tegenstelling tot harde oppervlakken bieden...
meer informatieGrijze stof ergonomische gestoffeerde eetkamerstoelen met armen zijn gemaakt van hoogwaardige grijze stof, die niet alleen elegant van kleur is, maar ook vlekbestendig en gemakkelijk te verzorgen. Het ergonomische ontwerp past perfect bij je lichaam, waardoor het gemakkelijk is om lange tijd te zitten zonder moe te worden. Het ontwerp van de armleuning voegt elegantie en comfort toe aan uw eettijd. Exquise afwerking en solide structuur zorgen ervoor dat elke stoel duurzaam is.
Offerte aanvragen
Productomschrijving
Productgrootte
Toepassingsscenario's
Bedrijfsprofiel
| Item nee | DM-2022 |
| Beschrijving | Stoffen eetstoelen met armen |
| Dimensie | D60*W60*H85 |
| Verpakking | 2 stc/ctn |
| Kartondimensie | 65*63*53cm |
| Netto gewicht | 7 kg |
| Grof gewicht | 15 kg |
| Hoeveelheid per container | 600 stcs |
| Materiaal | Velvet stof, sponsachtige, gouden benen met hoge dichtheid |
| Kleur | Beschikbaar voor elke kleur |
• Poedercoatingpoten, verchroomde benen en gouden benen optioneel
• Ondersteuning van metalen en houtframe
• Meer dan 20 kleuren beschikbaar
• Hedendaags en stijlvol ontwerp
• Eenvoudig schoon met een vochtige doek
• Gewichtscapaciteit is 150 kg
• Handige en praktische zwenk en flexibele hoogte -stoel
Neem contact met ons op voor meer informatie
Als u iets nodig heeft, neem dan gerust contact met ons op!
Kiezen voor hoge kwaliteit stoffen eetkamerstoelen is een strategische interieurbeslissing waarbij langdurig zitcomfort en akoestische demping voorop staan. In tegenstelling tot harde oppervlakken bieden...
meer informatieDe basis van importveiligheid: structurele integriteitsnormen BIFMA (Vereniging van zakelijke en institutionele meubelfabrikanten) : Voor de Noord-Amerikaanse markt zijn BIFMA X5.1 en X5.4 de gouden sta...
meer informatieGeef prioriteit aan "Visuele lichtheid" en footprint-efficiëntie Slanke profielen en open weefsels : In kleine ruimtes kunnen grote meubels ervoor zorgen dat een balkon krap aanvoelt. Zoek naar vr...
meer informatie







