Kiezen voor hoge kwaliteit stoffen eetkamerstoelen is een strategische interieurbeslissing waarbij langdurig zitcomfort en akoestische demping voorop staan. In tegenstelling tot harde oppervlakken bieden...
meer informatieHome hotel eetkamer restaurantstoel vrijetijdsstoel combineert moderne luxe en natte levende eenvoud. Het maakt gebruik van zwarte zandgouden plating-technologie om een high-end metalen frame te creëren en is gekoppeld aan houtskoolgrijze kasjmier en grijze fluwelen stoffen om een buitengewone thuis- of hotelbar-sfeer te creëren. De Richmond Licority ijdelheid kussen voegt een vleugje warmte toe, en de patchwork -kunst toont een uniek ontwerpgevoel dat perfect in elke ruimte past, hetzij als een lounge stoel of bruiloft eettafel en stoelen.
Offerte aanvragen
Productomschrijving
Productgrootte
Toepassingsscenario's
Bedrijfsprofiel
| Item nee | DM-2001-1 |
| Beschrijving | Restaurant eetkamerstoel |
| Dimensie | 51*61*86cm |
| Verpakking | 2PCS/CTN |
| Kartondimensie | 52*42*52cm |
| Netto gewicht | 14,1 kg |
| Grof gewicht | 16.05 kg |
| Hoeveelheid per container | 1200 stcs/hoofdkantoor |
| Prijs per artikel |
|
| Materiaal | Velvet/ faux leer, zwart/ verchroomde/ gouden basis |
| Kleur | Beschikbaar voor elke kleur |
Neem contact met ons op voor meer informatie
Als u iets nodig heeft, neem dan gerust contact met ons op!
Kiezen voor hoge kwaliteit stoffen eetkamerstoelen is een strategische interieurbeslissing waarbij langdurig zitcomfort en akoestische demping voorop staan. In tegenstelling tot harde oppervlakken bieden...
meer informatieDe basis van importveiligheid: structurele integriteitsnormen BIFMA (Vereniging van zakelijke en institutionele meubelfabrikanten) : Voor de Noord-Amerikaanse markt zijn BIFMA X5.1 en X5.4 de gouden sta...
meer informatieGeef prioriteit aan "Visuele lichtheid" en footprint-efficiëntie Slanke profielen en open weefsels : In kleine ruimtes kunnen grote meubels ervoor zorgen dat een balkon krap aanvoelt. Zoek naar vr...
meer informatie







