Kiezen voor hoge kwaliteit stoffen eetkamerstoelen is een strategische interieurbeslissing waarbij langdurig zitcomfort en akoestische demping voorop staan. In tegenstelling tot harde oppervlakken bieden...
meer informatieModerne ergonomische accent -vrijetijdsstoel met armen combineert moderne ergonomie met luxe vrijetijdsstijl. Het maakt gebruik van zachte fluwelen stof en hoogwaardige PU-leer om een comfortabele maar stijlvolle zitervaring te creëren. Het gouden beenontwerp toont adel en mode en is perfect geschikt voor verschillende ruimtes zoals keukens, woonkamers, slaapkamers, restaurants en zelfs hotels en boerderijen.
Offerte aanvragen
Productomschrijving
Productgrootte
Toepassingsscenario's
Bedrijfsprofiel
| Item nee | DM-2022 |
| Beschrijving | Eetstoel met armen |
| Dimensie | 60*60*85cm |
| Verpakking | 2PCS/CTN |
| Kartondimensie | 64*53*63cm |
| Netto gewicht | 11kg |
| Grof gewicht | 13,75 kg |
| Hoeveelheid per container | 640PCS/HQ |
| Prijs per artikel |
|
| Materiaal | Velvet/ faux leer, zwart/ verchroomde/ gouden basis |
| Kleur | Beschikbaar voor elke kleur |
Neem contact met ons op voor meer informatie
Als u iets nodig heeft, neem dan gerust contact met ons op!
Kiezen voor hoge kwaliteit stoffen eetkamerstoelen is een strategische interieurbeslissing waarbij langdurig zitcomfort en akoestische demping voorop staan. In tegenstelling tot harde oppervlakken bieden...
meer informatieDe basis van importveiligheid: structurele integriteitsnormen BIFMA (Vereniging van zakelijke en institutionele meubelfabrikanten) : Voor de Noord-Amerikaanse markt zijn BIFMA X5.1 en X5.4 de gouden sta...
meer informatieGeef prioriteit aan "Visuele lichtheid" en footprint-efficiëntie Slanke profielen en open weefsels : In kleine ruimtes kunnen grote meubels ervoor zorgen dat een balkon krap aanvoelt. Zoek naar vr...
meer informatie







