Kiezen voor hoge kwaliteit stoffen eetkamerstoelen is een strategische interieurbeslissing waarbij langdurig zitcomfort en akoestische demping voorop staan. In tegenstelling tot harde oppervlakken bieden...
meer informatieHigh Back Round Rolling Stool Swivel Home Bureau Chair is een bureaustoel die comfort en functionaliteit combineert. Gemaakt van hoogwaardige PU-leer en fluweel linnen gemengde stof, het voelt niet alleen zacht aanvoelend, maar voegt ook een gevoel van luxe toe. Het ronde ontwerp- en hoogte -aanpassingsfunctie zorgt ervoor dat gebruikers zich gemakkelijk kunnen aanpassen aan de comfortabele zitpositie volgens hun persoonlijke behoeften. Het zwenk- en rollende ontwerp van de stoel wordt vaak gebruikt in medische spa's, tekensalons of kantoormassages.
Offerte aanvragen
Productomschrijving
Productgrootte
Toepassingsscenario's
Bedrijfsprofiel
| Item nee | DM-6004-1A |
| Beschrijving | High Back Home Bureau stoel |
| Dimensie | 54*49*79-89cm |
| Verpakking | 2PCS/CTN |
| Kartondimensie | 57*55*55-11cm |
| Netto gewicht | 8,3 kg |
| Grof gewicht | 9,8 kg |
| Hoeveelheid per container | 640PCS/HQ |
| Prijs per artikel |
|
| Materiaal | PU leer/fluweel/linnen; Zwart/verchroomde/gouden basis |
| Kleur | Beschikbaar voor elke kleur |
Neem contact met ons op voor meer informatie
Als u iets nodig heeft, neem dan gerust contact met ons op!
Kiezen voor hoge kwaliteit stoffen eetkamerstoelen is een strategische interieurbeslissing waarbij langdurig zitcomfort en akoestische demping voorop staan. In tegenstelling tot harde oppervlakken bieden...
meer informatieDe basis van importveiligheid: structurele integriteitsnormen BIFMA (Vereniging van zakelijke en institutionele meubelfabrikanten) : Voor de Noord-Amerikaanse markt zijn BIFMA X5.1 en X5.4 de gouden sta...
meer informatieGeef prioriteit aan "Visuele lichtheid" en footprint-efficiëntie Slanke profielen en open weefsels : In kleine ruimtes kunnen grote meubels ervoor zorgen dat een balkon krap aanvoelt. Zoek naar vr...
meer informatie







