Kiezen voor hoge kwaliteit stoffen eetkamerstoelen is een strategische interieurbeslissing waarbij langdurig zitcomfort en akoestische demping voorop staan. In tegenstelling tot harde oppervlakken bieden...
meer informatieWoonkamerstudiestoel Moderne stoel Luim met wielen met wielen is een thuisstudiestoel die moderne esthetiek en bruikbaarheid combineert. Het eenvoudige maar stijlvolle ontwerp past perfect in verschillende moderne thuisstijlen. Uitgerust met flexibele rollen, is het gemakkelijk om vrij te bewegen in de woonkamer of studieruimte, waardoor stabiele en comfortabele ondersteuning is, of u nu leest, werkt of ontspant.
Offerte aanvragen
Productomschrijving
Productgrootte
Toepassingsscenario's
Bedrijfsprofiel
| Item nee | DM-3069 |
| Beschrijving | Stijlvolle bureaustoel |
| Dimensie (cm) | 61*63*83-93 |
| Verpakking (cm) | 1PC/CTN 66*64*58 |
| Kartondimensie | Mid Back ijdelheidstoel |
| Netto gewicht | 14,9 kg |
| Grof gewicht | 16,9 kg |
| Hoeveelheid per container | 278 stcs |
| Materiaal | Faux leer, 100 m gaslift, 280 mm basis |
| Kleur | Beschikbaar voor elke kleur |
Functies
• Poedercoatingpoten, verchroomde benen en gouden benen optioneel
• Ondersteuning van metalen en houtframe
• Meer dan 15 kleuren beschikbaar
• Hedendaags en stijlvol ontwerp
• Eenvoudig schoon met een vochtige doek
• Gewichtscapaciteit is 150 kg
• Handige en praktische zwenk en flexibele hoogte -stoel
Voordeel
• Meer professionele service in het exporteren van verpakkingen en afdrukproducten
• Betere productievermogen
• Verschillende betalingsvoorwaarden om uit te kiezen: T/T, Western Union, L/C, PayPal
• Hoge kwaliteit/veilig materiaal/concurrerende prijs
• Kleine bestellingen beschikbaar
• OEM -ontwerp voor alle klanten
Neem contact met ons op voor meer informatie
Als u iets nodig heeft, neem dan gerust contact met ons op!
Kiezen voor hoge kwaliteit stoffen eetkamerstoelen is een strategische interieurbeslissing waarbij langdurig zitcomfort en akoestische demping voorop staan. In tegenstelling tot harde oppervlakken bieden...
meer informatieDe basis van importveiligheid: structurele integriteitsnormen BIFMA (Vereniging van zakelijke en institutionele meubelfabrikanten) : Voor de Noord-Amerikaanse markt zijn BIFMA X5.1 en X5.4 de gouden sta...
meer informatieGeef prioriteit aan "Visuele lichtheid" en footprint-efficiëntie Slanke profielen en open weefsels : In kleine ruimtes kunnen grote meubels ervoor zorgen dat een balkon krap aanvoelt. Zoek naar vr...
meer informatie







