Kiezen voor hoge kwaliteit stoffen eetkamerstoelen is een strategische interieurbeslissing waarbij langdurig zitcomfort en akoestische demping voorop staan. In tegenstelling tot harde oppervlakken bieden...
meer informatieDe fluwelen woonkamer zwenk de computerstoel met goudbasis is een elegante computerstoel die is ontworpen voor het moderne huis. Het stoelkussen en de rugleuning zijn gemaakt van zacht fluwelen stof, die niet alleen een delicate aanraking heeft, maar ook een luxe thuissfeer vertoont. De gouden basis van de stoel is uniek ontworpen en voegt een gevoel van mode en luxe toe. Met de Swivel -functie kunt u deze gemakkelijk in alle richtingen omzetten voor comfort en gemak, hetzij voor werk of vrije tijd.
Offerte aanvragen
Productomschrijving
Productgrootte
Toepassingsscenario's
Bedrijfsprofiel
| Item nee | DM-698-1 |
| Beschrijving | Moderne stoel voor thuisbureau |
| Dimensie | D53*W57*H75.5-81.5 |
| Verpakking | 1 stc/ctn |
| Kartondimensie | 60*53*47/20 |
| Netto gewicht | 8,75 kg |
| Grof gewicht | 10.25 kg |
| Hoeveelheid per container | 590 stcs |
| Materiaal | Faux leer, 40-3 gaslift, 280 mm basis |
| Kleur | Beschikbaar voor elke kleur |
Functies
Onze computerstoel woonkamer heeft een modern en stijlvol ontwerp en heeft ondersteuning van metaal- en houten frame, het aantrekkelijkere punt is dat onze producten een laadgewicht van 150 kg hebben, zelfs voor zware mensen die erop zitten, de stoel vervorming, zeer veilig en betrouwbaar zullen maken; Ten tweede heeft het een handige en praktische rotatie en flexibele hoogte van de stoel, zodat u erg handig kunt zitten.
Bovendien geven we de voorkeur aan driedimensionale fluwelen stof, natuurlijke milieubescherming, huidvriendelijk en ademend, en we hebben een spons met hoge elasticiteit, dus je zult je niet vermoeid voelen; Bovendien, onze computerstoel woonkamer woonkamer geselecteerd koolstofstalen basisframe, harde textuur, solide en duurzaam.
Neem contact met ons op voor meer informatie
Als u iets nodig heeft, neem dan gerust contact met ons op!
Kiezen voor hoge kwaliteit stoffen eetkamerstoelen is een strategische interieurbeslissing waarbij langdurig zitcomfort en akoestische demping voorop staan. In tegenstelling tot harde oppervlakken bieden...
meer informatieDe basis van importveiligheid: structurele integriteitsnormen BIFMA (Vereniging van zakelijke en institutionele meubelfabrikanten) : Voor de Noord-Amerikaanse markt zijn BIFMA X5.1 en X5.4 de gouden sta...
meer informatieGeef prioriteit aan "Visuele lichtheid" en footprint-efficiëntie Slanke profielen en open weefsels : In kleine ruimtes kunnen grote meubels ervoor zorgen dat een balkon krap aanvoelt. Zoek naar vr...
meer informatie







