Kiezen voor hoge kwaliteit stoffen eetkamerstoelen is een strategische interieurbeslissing waarbij langdurig zitcomfort en akoestische demping voorop staan. In tegenstelling tot harde oppervlakken bieden...
meer informatieDe bruine pu-stoel keuken dineren barkrukken de stoel kussens van de stoelstoel met stoel met een unieke stompe stof die is ontworpen om goed zacht comfort te bieden en tegelijkertijd elegant en slijtvast te zijn. Of het nu dagelijks wordt gebruikt of met zwaar gebruik wordt geconfronteerd, deze hoogwaardige hete stempelstof behoudt zijn elegante uiterlijk en comfortabele aanraking. De slijtvaste eigenschappen zorgen ervoor dat langdurig gebruik geen invloed heeft op het uiterlijk en de functionaliteit, waardoor deze kinderstoel niet alleen praktisch is, maar ook een hoogwaardige decoratieve touch toevoegt aan de keuken of eetkamer.
Offerte aanvragen
Productomschrijving
Productgrootte
Toepassingsscenario's
Bedrijfsprofiel
| Item nee | DM-907 |
| Beschrijving | Keukenbarkrukken |
| Dimensie | 46*51*85-105cm |
| Kartondimensie | 52*49*44cm |
| Verpakking | 2PCS/CTN |
| Netto gewicht | 7,3 kg |
| Grof gewicht | 16.1kg |
| Hoeveelheid per container | 530 pcs/20gp, 1284pcs/40HQ |
| Materiaal | PU -leer, 330 mm verchroomde gaslift, 380 mm verchroomde basis |
| Kleur | Beschikbaar voor elke kleur |
| Moq | 50 stc per kleur |
Neem contact met ons op voor meer informatie
Als u iets nodig heeft, neem dan gerust contact met ons op!
Kiezen voor hoge kwaliteit stoffen eetkamerstoelen is een strategische interieurbeslissing waarbij langdurig zitcomfort en akoestische demping voorop staan. In tegenstelling tot harde oppervlakken bieden...
meer informatieDe basis van importveiligheid: structurele integriteitsnormen BIFMA (Vereniging van zakelijke en institutionele meubelfabrikanten) : Voor de Noord-Amerikaanse markt zijn BIFMA X5.1 en X5.4 de gouden sta...
meer informatieGeef prioriteit aan "Visuele lichtheid" en footprint-efficiëntie Slanke profielen en open weefsels : In kleine ruimtes kunnen grote meubels ervoor zorgen dat een balkon krap aanvoelt. Zoek naar vr...
meer informatie







