Kiezen voor hoge kwaliteit stoffen eetkamerstoelen is een strategische interieurbeslissing waarbij langdurig zitcomfort en akoestische demping voorop staan. In tegenstelling tot harde oppervlakken bieden...
meer informatieWine Leather Home Bark Stool met ruggen voor keukenrecht "Burgundy lederen barkruk combineert perfect klassiek en modern. Het gebruikt een hoogwaardige PU-stoel, is comfortabel en duurzaam en is uitgerust met een stijlvolle Ottoman, een uniek ontwerp, een ultra-modern uiterlijk toestaan aan uw kookeiland of thuisbar. hoogtes onder de keukenteller.
Offerte aanvragen
Productomschrijving
Productgrootte
Toepassingsscenario's
Bedrijfsprofiel
| Item nee | DM931 |
| Beschrijving | Wijnleer Barkruk met ruggen |
| Dimensie | W43*D39*H91.5-111.5cm |
| Verpakking | 2PCS/CTN |
| Kartondimensie | 54*40*47cm |
| Netto gewicht | 5.4kg |
| Grof gewicht | 13,75 kg |
| Hoeveelheid per container | 604pcs/20gp, 1402pcs/hq |
| Materiaal | Faux leer, 330 mm gaslift, 380 mm basis |
| Kleur | Beschikbaar voor elke kleur |
| Moq | 50 stc per kleur |
Neem contact met ons op voor meer informatie
Als u iets nodig heeft, neem dan gerust contact met ons op!
Kiezen voor hoge kwaliteit stoffen eetkamerstoelen is een strategische interieurbeslissing waarbij langdurig zitcomfort en akoestische demping voorop staan. In tegenstelling tot harde oppervlakken bieden...
meer informatieDe basis van importveiligheid: structurele integriteitsnormen BIFMA (Vereniging van zakelijke en institutionele meubelfabrikanten) : Voor de Noord-Amerikaanse markt zijn BIFMA X5.1 en X5.4 de gouden sta...
meer informatieGeef prioriteit aan "Visuele lichtheid" en footprint-efficiëntie Slanke profielen en open weefsels : In kleine ruimtes kunnen grote meubels ervoor zorgen dat een balkon krap aanvoelt. Zoek naar vr...
meer informatie







