Kiezen voor hoge kwaliteit stoffen eetkamerstoelen is een strategische interieurbeslissing waarbij langdurig zitcomfort en akoestische demping voorop staan. In tegenstelling tot harde oppervlakken bieden...
meer informatieVerstelbare hoge fluweel in de achterste keuken eetbar stoel, een elegante stoel die eenvoudige esthetiek en praktische functionaliteit combineert. Gemaakt van zacht en comfortabel fluwelen stof, kan het een goede keuze worden om thuis te ontspannen zonder gecompliceerde decoratie. Het verstelbare ontwerp met een hoge back voldoet aan verschillende hoogtebehoeften en zorgt ervoor dat u niet moe wordt van langdurig zitten. Er zijn ook een verscheidenheid aan high-end afwerkingsopties, waaronder geborsteld nikkel en messing.
Offerte aanvragen
Productomschrijving
Productgrootte
Toepassingsscenario's
Bedrijfsprofiel
| Item nee | DM-6009 |
| Beschrijving | Velvet keuken eetbar stoel |
| Dimensie | 49*51*93cm |
| Verpakking | 2PCS/CTN |
| Kartondimensie | 58*57*51cm |
| Netto gewicht | 7,3 kg |
| Grof gewicht | 9 kg |
| Hoeveelheid per container | 930pcs/hoofdkantoor |
| Materiaal | Velvet/ faux leer, zwart/ verchroomde/ gouden basis |
| Kleur | Beschikbaar voor elke kleur |
Neem contact met ons op voor meer informatie
Als u iets nodig heeft, neem dan gerust contact met ons op!
Kiezen voor hoge kwaliteit stoffen eetkamerstoelen is een strategische interieurbeslissing waarbij langdurig zitcomfort en akoestische demping voorop staan. In tegenstelling tot harde oppervlakken bieden...
meer informatieDe basis van importveiligheid: structurele integriteitsnormen BIFMA (Vereniging van zakelijke en institutionele meubelfabrikanten) : Voor de Noord-Amerikaanse markt zijn BIFMA X5.1 en X5.4 de gouden sta...
meer informatieGeef prioriteit aan "Visuele lichtheid" en footprint-efficiëntie Slanke profielen en open weefsels : In kleine ruimtes kunnen grote meubels ervoor zorgen dat een balkon krap aanvoelt. Zoek naar vr...
meer informatie







