Kiezen voor hoge kwaliteit stoffen eetkamerstoelen is een strategische interieurbeslissing waarbij langdurig zitcomfort en akoestische demping voorop staan. In tegenstelling tot harde oppervlakken bieden...
meer informatieLeisure Noordse bruiloft High Back Velvet Dining Stoelen, een meesterwerk voor thuis dat moderne luxe combineert met Noordse flair. Het neemt een delicaat metalen frame aan, dat stabiel en elegant is en is gekoppeld aan luxe fluwelen stof, die een delicate aanraking heeft en hoogwaardige kwaliteit vertoont. Het high-back-ontwerp verbetert niet alleen het comfort van dineren, maar voegt ook een vleugje elegantie toe, waardoor het goed is voor bruiloften of high-end thuisomgevingen.
Offerte aanvragen
Productomschrijving
Productgrootte
Toepassingsscenario's
Bedrijfsprofiel
| Item nee | DM-2001-1 |
| Beschrijving | Hoge fluweel eetstoelen |
| Dimensie | 51*61*86cm |
| Verpakking | 2PCS/CTN |
| Kartondimensie | 52*42*52cm |
| Netto gewicht | 14,1 kg |
| Grof gewicht | 16.05 kg |
| Hoeveelheid per container | 1200 stcs/hoofdkantoor |
| Materiaal | Velvet/ faux leer, zwart/ verchroomde/ gouden basis |
| Kleur | Beschikbaar voor elke kleur |
Neem contact met ons op voor meer informatie
Als u iets nodig heeft, neem dan gerust contact met ons op!
Kiezen voor hoge kwaliteit stoffen eetkamerstoelen is een strategische interieurbeslissing waarbij langdurig zitcomfort en akoestische demping voorop staan. In tegenstelling tot harde oppervlakken bieden...
meer informatieDe basis van importveiligheid: structurele integriteitsnormen BIFMA (Vereniging van zakelijke en institutionele meubelfabrikanten) : Voor de Noord-Amerikaanse markt zijn BIFMA X5.1 en X5.4 de gouden sta...
meer informatieGeef prioriteit aan "Visuele lichtheid" en footprint-efficiëntie Slanke profielen en open weefsels : In kleine ruimtes kunnen grote meubels ervoor zorgen dat een balkon krap aanvoelt. Zoek naar vr...
meer informatie







