Kiezen voor hoge kwaliteit stoffen eetkamerstoelen is een strategische interieurbeslissing waarbij langdurig zitcomfort en akoestische demping voorop staan. In tegenstelling tot harde oppervlakken bieden...
meer informatieDe 360-graden roterende woonkamerstoel is speciaal ontworpen voor kleine mensen. Het vergt ergonomie als het kernconcept om een comfortabele en passende zitervaring te creëren. Deze stoel is niet alleen flexibel en lichtgewicht, maar heeft ook een 360-graden vrije rotatiefunctie waarmee u gemakkelijk omdraait en kunt communiceren met familie en vrienden zonder blinde vlekken. Het unieke lage stoel en het verstelbare ontwerp past perfect bij de verhoudingen van korte lichamen, zodat u lange tijd kunt zitten zonder moe te worden, en genieten van elk moment van warmte en comfort thuis.
Offerte aanvragen
Productomschrijving
Productgrootte
Toepassingsscenario's
Bedrijfsprofiel
| Item nee | DM-3069 Woonkamerstoelen voor kort persoon |
| Beschrijving | Mid Back ijdelheidstoel |
| Dimensie (cm) | 61*63*83-93 |
| Verpakking (cm) | 1PC/CTN 66*64*58 |
| Kartondimensie | Mid Back ijdelheidstoel |
| Netto gewicht | 14,9 kg |
| Grof gewicht | 16,9 kg |
| Hoeveelheid per container | 278 stcs |
| Materiaal | Faux leer, 100 m gaslift, 280 mm basis |
| Kleur | Beschikbaar voor elke kleur |
Neem contact met ons op voor meer informatie
Als u iets nodig heeft, neem dan gerust contact met ons op!
Kiezen voor hoge kwaliteit stoffen eetkamerstoelen is een strategische interieurbeslissing waarbij langdurig zitcomfort en akoestische demping voorop staan. In tegenstelling tot harde oppervlakken bieden...
meer informatieDe basis van importveiligheid: structurele integriteitsnormen BIFMA (Vereniging van zakelijke en institutionele meubelfabrikanten) : Voor de Noord-Amerikaanse markt zijn BIFMA X5.1 en X5.4 de gouden sta...
meer informatieGeef prioriteit aan "Visuele lichtheid" en footprint-efficiëntie Slanke profielen en open weefsels : In kleine ruimtes kunnen grote meubels ervoor zorgen dat een balkon krap aanvoelt. Zoek naar vr...
meer informatie







