Kiezen voor hoge kwaliteit stoffen eetkamerstoelen is een strategische interieurbeslissing waarbij langdurig zitcomfort en akoestische demping voorop staan. In tegenstelling tot harde oppervlakken bieden...
meer informatieErgonomische opgevulde thuisbureaus stoel - uw nieuwe comfortabele kantoorpartner! Deze swivel -bureaustoel hanteert een ergonomisch ontwerp dat volledig bij de achterkant en taillecurven past om vermoeidheid door langdurig zitten te verminderen. Het stoelzitkussen met hoge dichtheid is zacht en ademend, zodat u zelfs wanneer u langdurig ontspannen kunt blijven. Het chassis draait 360 graden soepel, zodat u flexibel kunt schakelen tussen werken en het bestuderen van houdingen. Een eenvoudig en stijlvol uiterlijk verbetert de schoonheid van de thuiskantooromgeving.
Offerte aanvragen
Productomschrijving
Productgrootte
Toepassingsscenario's
Bedrijfsprofiel
| Item nee | DM-3069 Gevotte Home Bureau-stoel |
| Beschrijving | Mid-back ijdelheid stoel |
| Dimensie (cm) | 61*63*83-93 |
| Verpakking (cm) | 1PC/CTN 66*64*58 |
| Kartondimensie | Mid-back ijdelheid stoel |
| Netto gewicht | 14,9 kg |
| Grof gewicht | 16,9 kg |
| Hoeveelheid per container | 278 stcs |
| Materiaal | Faux leer, 100 m gaslift, 280 mm basis |
| Kleur | Beschikbaar voor elke kleur |
• Poedercoatingpoten, verchroomde benen en gouden benen optioneel
• Ondersteuning van metalen en houtframe
• Meer dan 15 kleuren beschikbaar
• Hedendaags en stijlvol ontwerp
• Eenvoudig schoon met een vochtige doek
• Gewichtscapaciteit is 150 kg
• Handige en praktische zwenk en flexibele hoogte -stoel
Neem contact met ons op voor meer informatie
Als u iets nodig heeft, neem dan gerust contact met ons op!
Kiezen voor hoge kwaliteit stoffen eetkamerstoelen is een strategische interieurbeslissing waarbij langdurig zitcomfort en akoestische demping voorop staan. In tegenstelling tot harde oppervlakken bieden...
meer informatieDe basis van importveiligheid: structurele integriteitsnormen BIFMA (Vereniging van zakelijke en institutionele meubelfabrikanten) : Voor de Noord-Amerikaanse markt zijn BIFMA X5.1 en X5.4 de gouden sta...
meer informatieGeef prioriteit aan "Visuele lichtheid" en footprint-efficiëntie Slanke profielen en open weefsels : In kleine ruimtes kunnen grote meubels ervoor zorgen dat een balkon krap aanvoelt. Zoek naar vr...
meer informatie







